Magyar
Angol
Érvek és ellenérvek
- Egyedülálló alkalom
- Extra versenyképes áron
Leírás:
SADO ívelt szállítószalag szélessége 50 cm
- Íve 90 Ø hossza 240 x 180 cm
- Effektív szélesség 47,5 cm
- Fix sebesség
- PP moduláris öv
- 380 Volt
Műszaki specifikációk::
| Feltétel | Használt, saját szerelő által ellenőrzött |
| Kiadási év: | 2005 |
| Állítható sebesség: | Nem |
| Szállítási méretek: | 275 cm x 205 cm x 50 cm (hossz x szélesség x magasság) |
| Szállítási súly: | 300 kg |
| Méretek: | 47,5 cm (szélesség) |
Description:
- Curve 90 Ø lenght 240 x 180 cm
- Width effective 47,5 cm
- Fixed speed
- Belt PP Modular
- 380 Volt
Technical specifications:
| Feltétel | Használt, saját szerelő által ellenőrzött |
| Year: | 2005 |
| Speed adjustable: | No |
| Transport dimensions: | 275 cm x 205 cm x 50 cm (length x width x height) |
| Transport weight: | 300 kg |
| Dimensions: | 47,5 cm (width) |
SADO ívelt szállítószalag szélessége 50 cm
Sajnos ez a SADO ívelt szállítószalag szélessége 50 cm most elkelt.
Szeretne értesülni, ha elérhető lesz egy hasonló Ívelt szállítószalagok? Itt töltse ki adatait.
Eladott
Kérem, hívjon Reno
Boldogan segítünk Önnek. Ügyfélszolgálati munkatársaink várják a hívását.
Hívjon minket: +31 180 632 088Leírás:
- Íve 90 Ø hossza 240 x 180 cm
- Effektív szélesség 47,5 cm
- Fix sebesség
- PP moduláris öv
- 380 Volt
Miért döntene a használt gép mellett?
- Gyorsan elérhető
- Kisebb beszerzési költség
- Alacsonyabb amortizációs költség
- Megegyező funkcionalitás
Gépek a következőre: Gyümölcsök
Érdekli Ön ez a gép?
A következő lehetőségeket tudjuk felajánlani Önnek:
Árajánlatkérés
Kérem, küldjenek nekem árajánlatot erre a gépre.
Hozzá szeretném adni ezt a gépet kívánságlistámhoz, és tovább válogatnék.
Válassza ezt a lehetőséget, ha több gépre is szeretne árajánlatot kérni.
Van egy kérdésem erre a gépre vonatkozóan.
Érdekel ez a gép, de előbb egy kérdést szeretnék feltenni.
Are you interested in this machine?
We have the following options for you:
Request quote
Please send me a quote of this machine.
I want to add this machine to my request and look further.
Choose this option if you want a quotation on multiple machines.
I have a question about this specific machine.
I am interested in this machine but I want to ask a question first.
Ajánlatkérés (




.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)

.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)

.jpg?resolution=720x400&quality=95&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)

.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)


.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)

