Română
Engleză
Argumente pro şi contra
- Ocazie excelentă
- Pret extra competitiv
Descriere:
SADO benzi transportor curbate latime 50 cm
- Curba 90 Ø lungime 240 x 180 cm
- Lățimea efectivă 47,5 cm
- Viteză fixă
- Cureaua PP Modulara
- 380 volți
Specificații tehnice:
| Condiție | Folosit, verificat de mecanicii proprii |
| Anul: | 2005 |
| Viteza reglabila: | Nu |
| Dimensiuni transport: | 275 cm x 205 cm x 50 cm (lungime x lățime x înălțime) |
| Greutate de transport: | 300 kg |
| Dimensiuni: | 47,5 cm (lățime) |
Description:
- Curve 90 Ø lenght 240 x 180 cm
- Width effective 47,5 cm
- Fixed speed
- Belt PP Modular
- 380 Volt
Technical specifications:
| Condiție | Folosit, verificat de mecanicii proprii |
| Year: | 2005 |
| Speed adjustable: | No |
| Transport dimensions: | 275 cm x 205 cm x 50 cm (length x width x height) |
| Transport weight: | 300 kg |
| Dimensions: | 47,5 cm (width) |
SADO benzi transportor curbate latime 50 cm
Din pacate, acest SADO benzi transportor curbate latime 50 cm a fost acum vandut.
Doriți să fiți informat când devine disponibil un Benzi transportoare curbate comparabil? Completați detaliile dvs. aici.
Vândut
Vă rog contactați Sandré
Vă ajutăm cu plăcere. Consultanții noștri vă așteaptă deja.
Vă rog să mă sunați: +31 180 632 088Descriere:
- Curba 90 Ø lungime 240 x 180 cm
- Lățimea efectivă 47,5 cm
- Viteză fixă
- Cureaua PP Modulara
- 380 volți
MOTIVE PENTRU A ALEGE MAȘINI SECOND-HAND
- Disponibilitate rapidă
- Costuri de achiziție mai mici
- Depreciere redusă
- Aceeași funcționalitate
Mașini pentru Fructe
Vă interesează această mașină?
Sunt disponibile următoarele opțiuni:
Solicitați o ofertă de preț
Trimiteți-mi o ofertă de preț pentru această mașină.
Doresc să adaug această mașină la solicitarea mea și să caut în continuare.
Alegeți această opțiune dacă doriți o ofertă de preț pentru mai multe mașini.
Am o întrebare despre mașina aceasta.
Mă interesează această mașină, dar vreau să întreb ceva mai întâi.
Are you interested in this machine?
We have the following options for you:
Request quote
Please send me a quote of this machine.
I want to add this machine to my request and look further.
Choose this option if you want a quotation on multiple machines.
I have a question about this specific machine.
I am interested in this machine but I want to ask a question first.
Solicitați o ofertă (




.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)

.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)

.jpg?resolution=720x400&quality=95&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)

.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)


.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)

