Română
Engleză
Argumente pro şi contra
- Ocazie excelentă
Descriere:
Damcon PL10 mașina de plantat pentru copaci
PL-10 este cea mai mică mașină de plantat copaci din gama Damcon, special concepută pentru plantarea portaltoiilor, arborilor fusiformi, coniferelor și a altor tipuri de plante similare.
- Echipat cu un cârlig în trei puncte pentru montare directă și laterală în spatele tractorului
- Cu două dimensiuni de pluguri de plantare 20 și 35 cm
- Inclusiv suport de plantare
Specificații tehnice:
| Model: | PL10 |
| Condiție | Folosit, verificat de mecanicii proprii |
| Anul: | 2009 |
| Număr de rânduri: | 1 |
| Dimensiuni transport: | 190 cm x 140 cm x 125 cm (lungime x lățime x înălțime) |
| Greutate de transport: | 250 kg |
| Potrivit pentru următoarele opțiuni:: | plante cu rădăcină goală |
| Distanța minimă dintre rânduri (cm): | 75 |
Description:
PL-10 is the smallest tree planting machine in the Damcon range, specially designed for planting rootstocks, spindle-shaped trees, conifers and similar plant types
- Equipped with a three-point hitch for direct and side mounting behind the tractor
- With two sizes of planting ploughs 20 and 35 cm
- Including planting rack
Technical specifications:
| Model: | PL10 |
| Condiție | Folosit, verificat de mecanicii proprii |
| Year: | 2009 |
| Number of rows: | 1 |
| Transport dimensions: | 190 cm x 140 cm x 125 cm (length x width x height) |
| Transport weight: | 250 kg |
| Suitable for the following options:: | bare root plants |
| Minimum distance between the rows (cm): | 75 |
Damcon PL10 mașina de plantat pentru copaci
Din pacate, acest Damcon PL10 mașina de plantat pentru copaci a fost acum vandut.
Doriți să fiți informat când devine disponibil un Mașini de plantat comparabil? Completați detaliile dvs. aici.
Vândut
Vă rog contactați Tatiana
Vă ajutăm cu plăcere. Consultanții noștri vă așteaptă deja.
Vă rog să mă sunați: +31 180 632 088Descriere:
PL-10 este cea mai mică mașină de plantat copaci din gama Damcon, special concepută pentru plantarea portaltoiilor, arborilor fusiformi, coniferelor și a altor tipuri de plante similare.
- Echipat cu un cârlig în trei puncte pentru montare directă și laterală în spatele tractorului
- Cu două dimensiuni de pluguri de plantare 20 și 35 cm
- Inclusiv suport de plantare
MOTIVE PENTRU A ALEGE MAȘINI SECOND-HAND
- Disponibilitate rapidă
- Costuri de achiziție mai mici
- Depreciere redusă
- Aceeași funcționalitate
Mașini pentru Pepiniera de copaci
Vă interesează această mașină?
Sunt disponibile următoarele opțiuni:
Solicitați o ofertă de preț
Trimiteți-mi o ofertă de preț pentru această mașină.
Doresc să adaug această mașină la solicitarea mea și să caut în continuare.
Alegeți această opțiune dacă doriți o ofertă de preț pentru mai multe mașini.
Am o întrebare despre mașina aceasta.
Mă interesează această mașină, dar vreau să întreb ceva mai întâi.
Are you interested in this machine?
We have the following options for you:
Request quote
Please send me a quote of this machine.
I want to add this machine to my request and look further.
Choose this option if you want a quotation on multiple machines.
I have a question about this specific machine.
I am interested in this machine but I want to ask a question first.
Solicitați o ofertă (


.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)

.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)


.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)

.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)



.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)


.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)