Română
Engleză
Descriere:
Empas 34-85-45 Rezervor/recipient de stropire cu 2 role și pompă
- 45 bari
- 85 de litri pe minut
- Controlat în frecvență
- Pompa
- 2 role cu furtun de aproximativ 65 metri fiecare
- container de 2200 de litri

Specificații tehnice:
| Model: | 34-85-45 |
| Condiție | Folosit, verificat de mecanicii proprii |
| Anul: | 2008 |
| Dimensiuni transport: | 220 cm x 210 cm x 190 cm (lungime x lățime x înălțime) |
| Greutate de transport: | 500 kg |
| Conduce: | Electric |
| Tip pompa: | Pompă cu piston |
| Capacitate rezervor în litri: | 2200 litri |
| Presiune maximă în bar: | 45 |
| Litru pe minut: | 85 |
| Tambur pentru furtun: | Mecanic |
| Lungimea furtunului (în M): | 2x 65 |
Description:
- 45 bar
- 85 liter per minute
- Frequency controlled
- Pump
- 2 reels with approx 65 meter hose each
- 2200 liter bin

Technical specifications:
| Model: | 34-85-45 |
| Condiție | Folosit, verificat de mecanicii proprii |
| Year: | 2008 |
| Transport dimensions: | 220 cm x 210 cm x 190 cm (length x width x height) |
| Transport weight: | 500 kg |
| Drive: | Electric |
| Type of pump: | Piston pump |
| Tank capacity in litres: | 2200 liter |
| Maximum pression in Bar: | 45 |
| Liter per minute: | 85 |
| Hosereel: | Mechanical |
| Hose length (in M): | 2x 65 |
Empas 34-85-45 Rezervor/recipient de stropire cu 2 role și pompă
Din pacate, acest Empas 34-85-45 Rezervor/recipient de stropire cu 2 role și pompă a fost acum vandut.
Doriți să fiți informat când devine disponibil un Mașină de stropit comparabil? Completați detaliile dvs. aici.
Vândut
Vă rog contactați Reinier
Vă ajutăm cu plăcere. Consultanții noștri vă așteaptă deja.
Vă rog să mă sunați: +31 180 632 088Descriere:
- 45 bari
- 85 de litri pe minut
- Controlat în frecvență
- Pompa
- 2 role cu furtun de aproximativ 65 metri fiecare
- container de 2200 de litri
MOTIVE PENTRU A ALEGE MAȘINI SECOND-HAND
- Disponibilitate rapidă
- Costuri de achiziție mai mici
- Depreciere redusă
- Aceeași funcționalitate
Mașini pentru Legume
Vă interesează această mașină?
Sunt disponibile următoarele opțiuni:
Solicitați o ofertă de preț
Trimiteți-mi o ofertă de preț pentru această mașină.
Doresc să adaug această mașină la solicitarea mea și să caut în continuare.
Alegeți această opțiune dacă doriți o ofertă de preț pentru mai multe mașini.
Am o întrebare despre mașina aceasta.
Mă interesează această mașină, dar vreau să întreb ceva mai întâi.
Are you interested in this machine?
We have the following options for you:
Request quote
Please send me a quote of this machine.
I want to add this machine to my request and look further.
Choose this option if you want a quotation on multiple machines.
I have a question about this specific machine.
I am interested in this machine but I want to ask a question first.
Solicitați o ofertă (

.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=720x400&quality=95&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)


.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)


.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
