Polski
Angielski
Plusy i minusy
- Najlepsza okazja
Opis:
Actitec 3VT1OEP-RI maszyna do naklejania etykiet do dołu z drukarką
przenośnik etykiet:
- 2 x przenośnik 65 x 35 cm
- Etykieciarka dolna e-opakowania
- Drukarz CV Valentin

Specyfikacja techniczna:
| Model: | 3VT1OEP-RI |
| Stan | Używany, sprawdzony przez własnych mechaników |
| Rok: | 2024 |
| Wymiary transportowe: | 130 cm x 90 cm x 140 cm (długość x szerokość x wysokość) |
| Waga transportowa: | 200 kg |
Description:
label conveyor:
- 2 x conveyor 65 x 35 cm
- Epackaging bottom labeler
- CV Valentin Printer

Technical specifications:
| Model: | 3VT1OEP-RI |
| Stan | Używany, sprawdzony przez własnych mechaników |
| Year: | 2024 |
| Transport dimensions: | 130 cm x 90 cm x 140 cm (length x width x height) |
| Transport weight: | 200 kg |
Actitec 3VT1OEP-RI maszyna do naklejania etykiet do dołu z drukarką
Wycena na życzenie
Proszę o kontakt Sandré
Chętnie służymy pomocą. Nasi konsultanci czekają na Ciebie.
Zadzwoń do nas: +31 180 632 088Czy chcesz otrzymywać informacje o podobnych maszynach?
Otrzymuj powiadomienia e-mail z informacją o nowych, dostępnych maszynach posiadających jedną z następujących funkcji.
Opis:
przenośnik etykiet:
- 2 x przenośnik 65 x 35 cm
- Etykieciarka dolna e-opakowania
- Drukarz CV Valentin
Dlaczego warto kupić używany sprzęt?
- Szybko dostępne
- Niższe koszty zakupu
- Mniejsza amortyzacja
- Ta sama funkcjonalność
Porównywalne maszyny
Maszyny dla Jabłka
Czy jesteś zainteresowany tą maszyną?
Mamy dla Ciebie następujące opcje:
Zapytaj o ofertę cenową
Proszę o wysłanie oferty cenowej na tą maszynę.
Chcę dodać tą maszynę do zapytania i szukać dalej.
Wybierz tą opcję, jeśli chcesz ofertę cenową na kilka maszyn.
Mam pytanie odnośnie tej konkretnej maszyny.
Jestem zainteresowany/-a tą maszyną, ale chcę najpierw zadać pytanie.
ZAPYTAJ O OFERTĘ CENOWĄ (

.png?resolution=720x400&quality=95&type=webp)
.png?resolution=180x120&quality=90&type=webp)

.png?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)
.jpg?resolution=180x120&quality=90&type=webp)

.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)

.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.png?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
.jpg?resolution=360x200&quality=85&type=webp)
